EuroSensor; kaliteli, güvenli ve sorunsuz hizmet sunmak adına 2006 yılından bugüne Almanya, Amerika, İngiltere ve Güney Kore de bulunan iştiraklerimiz vasıtasıyla  ithalat ve ihracat yaparak müşteri odaklı endüstriyel malzeme temini ve proje uygulamalarında siz değerli müşterilerimize Profesyonel Çözümler sunmaktadır.

2006 yılından başlayarak ; Hidrolik , Pnömatik, Otomasyon, Mekanik, Elektrik-Elektronik dallarında endüstriyel malzeme tedariki hizmeti veren  EuroSensor , Türkiye'de ve Avrupa'da çalıştığı sermaye gruplarının güvenini kazanarak,  Kalitede ödün vermeden başarısını katlayarak yoluna devam etmektedir

Endüstri alanında her geçen gün daha da büyümekte olan ülkemizde endüstriyel faaliyetlerin büyümesi ve üretimin artmasında baş rol oynayan endüstriyel malzemelerin temini projelendirilmesi ve uygulanması alanında 7/24 hizmet vermektedir.

EuroSensor olarak TÜRKİYE genelinde Endüstriyel malzeme tedariki ile birlikte Sistem Teknolojileri, Otomasyon ve Mühendislik alanlarında da teknik destek vermekteyiz. Firmamız Endüstriyel Malzemeler alanında Yurtiçinde üretim yapmakta olan önde gelen kuruluşlarla iyi ilişkiler içerisinde olmakla birlikte tamamına yakını ile partner ilişkisi içindedir. Ayrıca Merkezi yurtdışında bulunan çeşitli malzeme üreticisi firmalar ile anlaşmalar yapılmış ve temsilcilikler alınmıştır. Bu firmalar ve ürünleri sitemiz içinde tanıtılmıştır. Bu bağlamda malzeme satışında 10.000'i aşkın ürün çeşidi ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

Teknolojiye, yeniliklere ve globalleşen dünya ekonomisine yabancı kalmamak amacıyla kendimizi her gün yeniliyor, geliştiriyor ve değiştiriyoruz. Tüm bu yenilenme, gelişim ve değişime karşın sabit kalmasına özen gösterdiğimiz tek şey;

orijinal malzemeyi, kaliteyi, size en uygun şartlarda temin edebilmek adına gösterdiğimiz çabadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR